Cursed city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed city

We are dangerous, baby..
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dvelksmas

Go down 
AutoriusPranešimas
Christine Wolf
I lost my tedy bear.
Can i sleep with you?

Christine Wolf


Post'ai : 1657
Join date : 2011-08-02
Age : 28
Miestas : Panevėžys

Dvelksmas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dvelksmas   Dvelksmas Icon_minitimeAntr. 08 09, 2011 9:07 am

Dvelksmas

Ir vėl pabudau nuo šaižaus klyksmo. Klyksmo kuris atsimušęs į sienas suvirpino mano klausos receptorius. Klyksmo kuris jau mėnesį prikeldavo iš miegų. Ir vėl pabudau nuo klyksmo sklindančio iš mano vidaus.
Jis kartu su manimi eina per saulės apšviestą pievą. Aplinkui skraido drugeliai, mums paukščiai gieda giesmes. Aš laiminga. Aš saugi. Aš su juo. Jis man nusišypso savo akinama šypsena ir delnu perbraukia per veidą. Jo delnas švelnus ir šiltas. Aš nusišypsau jam.
Staiga pasijaučia skausmas. Jo delnas ne švelnus ir šiltas. Jo delnas dreskia man odą. Aš prašau jo to nebedaryti, bet jis manęs neklauso. Jo veide meilę šypseną pakeitė kraupus ir kraujo ištroškęs žvilgsnis. Paukščiai nutilo, drugelių nebėra, saulę pakeitė tamsūs debesys. Žemė. Ji juda. Ji verčia mane. Aš neišsilaikau ir krentu. Kažkas po manimi. Gyvatės. Jos čiuožia mano kūnu ir slepia jo veidą. "Nepalik manęs"-ištariu, bet garso nėra. Ištiesiu jam ranką, o jis stovi ir žiūri į mane tuo žudančiu žvilgsniu. Tamsa. Aš jau nieko nematau. Liko tik baimė.

Pažadinta klyksmo pašoku. Laikrodis rodo 6:13. Ir vėl. Bandau vėl užmigti, bet negaliu. Atsigulu ir atmerktomis akimis stebiu lubas. Aš bijau.


Laukiu kritikos ir kitokių komentarų.
Atgal į viršų Go down
 
Dvelksmas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Šalčio dvelksmas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Cursed city :: Kūryba :: Rašliavos-
Pereiti į: