Cursed city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed city

We are dangerous, baby..
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Šokių aikštelė

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Christine Wolf
I lost my tedy bear.
Can i sleep with you?

Christine Wolf


Post'ai : 1657
Join date : 2011-08-02
Age : 28
Miestas : Panevėžys

Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeŠt. 08 06, 2011 11:27 am

Čia mirga šviesos, kala kieta muzika ir visi šoka kaip moka. xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:22 pm

Atsvyruoja čia su Brianna, pradeda kažkaip šokt :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:30 pm

Atsvyravus čia, pradeda taškytis visaip kaip tik išmano ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:32 pm

Taškosi taškosi ten jis visaip, biški sustoja nes jam oro pritrūko, mato kaip ji taškosi, seilę varvina xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:34 pm

Pamato kad tas sustojo, bet B vis vien tsškosi, galvelę krato ;D
Vėliau vis dėl to stabteli
- Kas yyraa? - nesuprasdama kas vyksta paklausia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:35 pm

Biški pasipurto, - Nieko nieko, - šypteli, užgroja lėta daina, tas prieina prie jos ir apkabina per liemenį. - Pašokam? - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:39 pm

- Hmm, tu kažkoks įtartinas, mana tau reiktų pasirodyt veterinarui, - palinksi taip rimtai, vapšė liežuvis pinasi jai, o dar negana to nusišnekėt pradėjo ;DDD - Nu fuck, nemėgstu lėtų dainų, bet aaj.. - numoja rankute ir šyptelėjus apsiveja rankomis jo kaklą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:41 pm

- Neee, bajau veterinarų aš. - ;// Kai ji apsivėja rankom jo kaklą, tas kad išpučia akis, nežino kas jam pasidarė bet pasakė: - O Dieve negaliuuuuu. - paleidžia ją ir nusisuka
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:44 pm

- Nu veterinarai gi gydo žmones, ar gyvūnus? - susimąsto - Nee šuniukus gydo gydytojai, o žmones veterinarai, gi man veterinaras apendicitą operavo, - palinksi taip rimtai
- Wtf? Kas yra? - O.o
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:46 pm

- Eik tu, dar iškastruos mane. - nusipurto ir atsisuka - Rimtai, tau apendicitą operavo? Veterinaras? - O.O
- Žinai, man rodos man reik pas veterinarą, nes nebežinau kas man darosi. - mirksi išputęs akis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:51 pm

- Ne nu visai tau, nuo kada veterinarai kastruoja? Tik gydytojai kastruoja ir tik cūcikus, - palinksi - Rimtų rimčiausiai, - šypsos, nusišneka tai belekaip ;D - Gi veterinaras ir baterijas pakeičia kai pavargsti, ir.. ir.. Ir širdutę naują įdeda kai seną koks nors nenaudėlis sudaužo, - patempia lūpą ir pagalvoja apie Elijų
- O kas tau yra? - prieina arčiau jo ir žiūri išpūtus akis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:55 pm

- Ne nu tu čia kažką mali?? - kilst antakį - Taigi ir ir kačiukus kastruoja. - linkteli. - Oo geras tas veterinaras, reiks apsilankyt kokią dieną. - išsišiepia. - Man??
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 8:58 pm

- Nemalu, matai, kad malūno neturiu, - pavarto akutes - Ahą ir skruzdes ir vorus, dar kažkur žirafas, - šypsos ;D - Nūū ir dą saldainį duoda jei geras būni ir nesikandžioji, - palinksi - Ahą tau tau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:00 pm

- Jąąą. va būtent, ypač skruzdes kastruoja. - linkteli. - Ooo koks geras. - šypsosi.
- Va kas. - linkteli ir ją pabučiuoja
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:06 pm

- Ahą, jas pulkais kastruoja, net ne po vieną, - linkteli - Nūūū, o jeigu labai bijai tai užsideda tigriuko ausytes, kad nebijot, - šypsos kaip mergaitė
- K.. - net sakinio pabaigt nespėja, vo čia tai bent, atsako į bučinį apsivydama rankomis jo kaklą ir taip prisitraukdama jį arčiau savęs
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:07 pm

Daugiau nieko nebesako, tiesiog bučiuoja
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:09 pm

Che, nu ir sekas jai ;D Bebučiuodama nuveda R prie sienos, atsiremia į ją, bučiuojasi, sunku gi išstovėt jai visiškai girtai ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:11 pm

Apkabina ją per liemenį, bučiuojasi, bet galiausiai atsitraukia. - Dabar supranti apie ką aš?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:13 pm

Iš pradžių neišgirsta, kad tas kažko klausė, tad pertraukia jį įsisiurbdama į lūpas, o tik po kelių minučių jai iki smegeninės daeina, kad jis klausė klausimo, tad atsitraukia šiek tiek
- Jei atvirai tai nelabai, - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:14 pm

o.o atsakė į bučinį.
- Ne nu ot. - prisimerkia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:15 pm

- Nu tai paaiškink, - kreivai, besišypsodama žiūri į jį
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:17 pm

- Tai kad aš ir pats nežinau kodėl taip padariau ir kodėl man taip. - gūžteli
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:18 pm

- Hmm.. Na nesvarbu, man patinka, - sukrizena ir vėl įsisiurbia į jo lūpas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:20 pm

- Tikrai? - o.o nustemba, atsako į bučinį pratęsdamas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 9:21 pm

- Ahą, net nežinau kodėl, - nusijuokia toliau jį bučiuodama
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šokių aikštelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šokių aikštelė   Šokių aikštelė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šokių aikštelė
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poilsio aikštelė.
» Mašinų aikštelė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Cursed city :: Diskoteka-
Pereiti į: