Cursed city
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cursed city

We are dangerous, baby..
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Staliukai

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Christine Wolf
I lost my tedy bear.
Can i sleep with you?

Christine Wolf


Post'ai : 1657
Join date : 2011-08-02
Age : 28
Miestas : Panevėžys

Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeŠt. 08 06, 2011 11:26 am

Čia staliukai važinėja visaip ir sukasi ratu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 4:59 pm

Ateina čia, atsisėda prie vieno iš staliukų, susikelia koją ant kojos, stebėdama čia esančius žmogiukus
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:03 pm

Eina prie baro, bet pamatęs pažįstamą veidelį apsisuka ir nueina prie to stalelio kur sėdi ne kas kitas o Brianna. - Ir ką gi mes čia matot, šimtas metų, Brianna. - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:07 pm

- Rajanai? -išpučia akutes ir atsistojus šiltai apkabina jį - Du šimtai, kur dingęs buvai a? - baksteli į jo nosiuką
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:09 pm

- Tai ne. - nusijuokia, taip pat ją aptraiško visaip. - Aš? Aj keliavau šen bei ten. - nusijuokia dar kartelį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:12 pm

- Tu čia vienas ar kažko lauki? - šypteli - Keliavai? Ooo ir kur gi buvai? Kodėl manęs kartu nepasiėmei? - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:15 pm

- Vieeenas kaip pirštas. - linkteli. - O tu? - kilst antakį. - Prancūzijoj, Egipte, kur dar čia.. - tipo galvoja. - Aj kažkaip nepagalvojau. - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:20 pm

- O tada gerai, palaikysi man kompaniją? - nusijuokia - Aš viena, kaip visada, - atsidūsta - Ooo kaip pavydžiuuuu, - nutęsia - Koks tu negeras, - papučia lūpas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:21 pm

- Palaikysiu. - linkteli. - Pavydėk. - išsišiepia. - Aš negeras? Ne naujiena. - šypteli
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:29 pm

- Tada prisėsk, - šypteli ir pati atsisėda, susikelia koją ant kojos - Pavydžiu, juodai, - nuskriaustom akutėm žiū į jį - Bet dabar visiškai visiškai negeras, - nusijuokia - Tai klok, kaip sekasi? Kaip žmona ir vaikai gyvena? - sukikena
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:33 pm

Kai ji atsisėda ir susikelia koja ant kojos, tas su šypsenėle nužiūri jos nuostabias kojas bet atsikvošėjęs prisėda, - pavydėk, pavydėk. - nusijuokia. - Tai taip ir turi gi būti. - linkteli. - Ką? Kokia dar žmona? Kokie vaikai? - išpučia akis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:35 pm

- Nu va tep vat, kaip jie laikos? - šypsosi, apsimesdama, kad nieko nežino - Nejau išsiskyrei? - O.O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:36 pm

- Neturiu aš nei žmonos nei vaikų, tau neatrodo kad aš per jaunas tokiems dalykams? - kilst antakį. - Juk ne šeima man galvoj. - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:38 pm

- Juokauju, neįsivaizduoju tavęs tėčio rolei, - o.O - Na na, tai kas tau galvoj? - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 5:44 pm

- Aš ir savęs neįsivaizduoju tėčio rolej. - nusipurto. - Hmm.. - galvoja. - Mano galvoj.. Tūsai, merginos, tu, draugai ir visa kitą. - išsišiepia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:05 pm

- Ot geras tėtis būtum, suptum savo vaiką, čiūčia liūlia, - sukikena, neįsivaizduoja ji to vaizdo - Oho, dar ir aš tavo galvoj esu? - o.O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:06 pm

- Eik tuu. - nusijuokia. - Na taip. - išsišiepia again
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:12 pm

- Neisiu, - nusijuokia- Jeigu rimtai, tai ir aš savęs mamos vietoj neįsivaizduoju, - nusijuokia - Rodos, nesu aš kažkuom ypatinga, kad apie mane galvotum, - suklapsi akutėm besišypsodama
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:15 pm

- Eisi. - linkteli.- Joo, aš ir tavęs neįsivaizduoju mamytęęę. - nusijuokia. - Esi. - linkteli
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:22 pm

- Nepriversi, - parodo liežuvį - Būti mama visiškai ne man, - suraukia nosiuką - Tik nereikia, - numoja rankute - Nesu aš ypatinga, - palinksi
- Beje, gal turi nuotaikos šiandien nusigert? - kilsteli antakiuką bekikendana
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:23 pm

- Priversiu. - išsišiepia. - Esi esi. - linkteli. - Aišku turiu. - šypteli. - Nori nusigert? - kilst antakį
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:28 pm

- Nu nu, ir kaip gi, - papučia lūpas ir prisimerkia - Nu gi nesu, - pavarto akutes - Woohoo, - nusijuokia - Tada jeigu tu nieko prieš aš.. - pakviečia padavėją ir užsako butelį viskio - Ahą noriu, - sukikena
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:31 pm

- Pamatysi, ir tu net nežinai kur eisi. - išsišiepia. - Nesiginčyk Brianna. - pagraso pirštu. - Oo viskis. - nusijuokia
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:39 pm

- Ir kur gi? - nusijuokia, net nenutuokdama apie ką jis - Ginčysiuos, - parodo liežuvį - Ahą viskis, tinka? - nusijuokia ir padavėja kaip tik atneša viskį ir dvi taures
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitimeSk. 08 07, 2011 7:41 pm

- Pamatysi . - išsišiepia. - Nesiginčyk ir nerodyk liežuvio nes dar nukąsiu. - kreivai šypteli. - Aišku tinka. - linkteli. Paima butelį, atidaro ir supilsto viskį į taures. - Paduoda viena taurę Briannai o pats pasiema savo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   Staliukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Staliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Staliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Cursed city :: Diskoteka-
Pereiti į: